Ubezpieczenie podróżne – ubezpieczenie zdrowotne na wyjazd na narty, ubezpieczenie turystyczne

Coraz chętniej i częściej latamy po całym świecie. Szczególnie wakacje, gdzie dodatkowo sprzyja piękna pogoda i znacznie dłuższe dni. Niestety często nie bierzemy pod uwagę tego, że podczas wypoczynku letniego mogą nas spotkać nieprzewidziane zdarzenia i wypadki. Nie tylko zimą niezbędne jest ubezpieczenie na narty. Latem także należy pomyśleć o ubezpieczeniu turystycznym, które pokryje ewentualne koszty pomocy medycznej w przypadku wypadku lub zachorowania. Warto skorzystać z doświadczonej firmy, która zapewni szybką obsługę i pomoc w razie ciężkiego wypadku. Colonnade gwarantuje ubezpieczenie podróżne.

Świadczenia turystyczne: zabezpieczenie kosztów pobytu w szpitalu za granicą

Jedną z godnych zaufania i cenionych ubezpieczalni jest Colonnade. Która wszystkie niezbędne świadczenia i w trybie jak najszybszym udziela potrzebnych informacji i pomocy w razie wystąpienia nieoczekiwanego zdarzenia czy choroby swoich podopiecznych. W swojej ofercie firma Colonnade ma odpowiednią polisę turystyczną w postaci zabezpieczenia kosztów hospitalizacji za granicą. Collonade zapewnia pomoc w nieprzewidzianych wypadkach(assistance) jak również ubezpieczenia kosztów opieki zdrowotnej na kwotę nawet do 200000 euro. Jest to bardzo istotne, ponieważ koszty leczenia, hospitalizacji czy udzielenia pomocy medycznej poza granicami naszego kraju są niezwykle duże. Dodatkowo polisa gwarantuję klientowi niezbędną pomoc prawną i całodobową infolinię, siedem dni w tygodniu przez 365 dni. Polisa zapewnia również pomoc w zaopatrzeniu w potrzebne do leczenia leki i transport poszkodowanego do naszego kraju. Świadczenie obejmuje również ubezpieczenie następstw nieprzewidywalnych wydarzeń i pokrycie szkód spowodowanych przez swoich podopiecznych innym osobom. Co jest niezwykle istotne, to fakt, że Colonnade gwarantuje także odpowiednie świadczenia w razie uszczerbku na zdrowiu swojego klienta\podopiecznego lub w przypadku jego nagłej śmierci.

Ubezpieczenie dla osób chorych i latających samolotem

Wielu ludzi coraz chętniej decyduje się na samolot jako swój jedyny środek przemieszczania się. Jednak także podczas takiej podróży mogą nas spotkać nieoczekiwane zdarzenia. Takie jak zaginięcie torby podróżnej, czy kradzież. Firma Collonade w trosce o dobro swoich podróżnych i w ramach polisy zapewni ubezpieczenie bagażu od kradzieży, zaginięcia lub zniszczenia. Również, może się zdarzyć, że planowany lot nie odbędzie się i zostanie przeniesiony na inną godzinę. A co za tym idzie, podróżujący może ponieść koszty związane z zaplanowanym noclegiem lub konsekwencje związane z niedotarciem na czas do danego miejsca. Jeżeli opóźnienie wynosi więcej niż 6 godzin to ubezpieczenie od firmy Colonnade zapewni odpowiednie świadczenie finansowe związane z zadośćuczynieniem za opóźniony lot. Osoby, które chorują długotrwałe w ramach polisy mogą zyskać dodatkowe wsparcie w pokryciu kosztów leków wynikających z problemów zdrowotnych na terenie innego kraju. Ze względu na to, że niektóre miasta o wiele bardziej narażone są na ataki terrorystyczne to firma Colonnade może pokryć koszty leczenia i transport osoby rannej w zamachu do Polski.