Sprzedaż przez telefon. Badania jakościowe i ilościowe

Każda usługa prowadzona jest tylko przez wyszkolonych i profesjonalnych konsultantów. Co najważniejsze, sprzedaż telefoniczna realnie przekłada się na zwiększenie sprzedaży. A co za tym idzie, polepszenie kondycji finansowej prowadzonej działalności. Profesjonalna sprzedaż wpływa na pozytywny odbiór firmy, jako profesjonalnej i zaangażowanej. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi nawiązuje się więź z klientem i budowanie długoterminowych relacji. Dodatkowo zdobywamy wiedzę na temat preferencji i zainteresowań klientów. A co najważniejsze oszczędzamy czas, ponieważ możemy dotrzeć do jak największej liczby zainteresowanych klientów w krótkim czasie. Idea Call Center prowadzi również badania ilościowe i jakościowe jak również monitoring należności.

Sprzedaż

Według badań IPSOS aż 20% przedsiębiorców prowadzących działalność w Polsce korzysta ze sprzedaży przez telefon. Wiele firm cały czas szuka innowacyjnych i sprawdzonych sposobów sprzedaży. W obecnych czasach na krajowym rynku działa wiele przedsiębiorstw oferujących usługi, dlatego konkurencja jest niezwykle duża. Aby działalność odnosiła sukces, musi dotrzeć do jak największego grona klientów i nieustannie zwiększać sprzedaż. Na rynku działa wiele firm, które pomagają innym działalnością w zwiększaniu swoich przychodów i budowaniu długotrwałych relacji z klientami. Dlatego bardzo ważne jest to, aby powierzyć swoją firmę tylko w ręce profesjonalnej firmie zajmującej się sprzedażą przez telefon. Jedną z takich firm jest Idea Call Center, która w swojej pracy korzysta z nowoczesnych rozwiązań i narzędzi, aby sprzedaż była jak najbardziej skuteczna.

Idea Call Center

Firma stawia na nieustanny rozwój i stawia sobie jako cel nadrzędny zadowolenie i sukcesy swoich przedsiębiorców. Dzięki doświadczeniu pracuje z przedsiębiorcami reprezentującymi działalności o różnorodnym charakterze. Bez względu na to, jakie cele i oczekiwania ma dana firma. Idea Call Center zapewnia całościowe wsparcie i pomoc nawet najbardziej wymagającym klientom. Firma świadczy usługi zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i dla tych, które dopiero zaczynają swoją działalność. Idea Call Center cały czas podnosi kwalifikacje i kompetencje swoich pracowników, aby mogli oni świadczyć usługi (metody ilościowe i jakościowe, helpdesk, obsługa reklamacji) na najwyższym poziomie. Tworzenie pozytywnych relacji z kontrahentami wpływa na pozytywny wizerunek każdej działalności. Idea Call Center zajmuje się kompleksowym szkoleniem konsultantów i wyborem adekwatnej grupy docelowej, aby sprzedaż była jak najbardziej efektywna. Firma ciągle sprawdza wyniki sprzedaży, przeprowadza niezbędne analizy i wdraża odpowiednie rozwiązania, aby poprawić efektywność sprzedaży. Firma Idea Call Center podchodzi indywidualnie do potrzeb i oczekiwań każdego kontrahenta i pomaga wybrać odpowiednie narzędzia, dzięki którym jej klienci osiągną oczekiwane rezultaty.