SEO Freelancer Szczecin

SEO Freelancer Szczecin – zdobądź więcej lokalnych opinii

Według Bright Local 87% użytkowników czyta recenzje online przed zakupem za pośrednictwem lokalnych firm. Jeśli oferujesz dobrą obsługę, ludzie będą zachwyceni wystawianiem uczciwych recenzji, co pomoże Ci generować więcej klientów. Nie będzie to jednak możliwe, jeśli Twoja firma nie będzie zoptymalizowana pod kątem lokalnego SEO. Wykonując lokalne SEO, możesz uzyskać więcej opinii klientów. A odpowiadanie na opinie przekazane przez klienta pomoże Ci uzyskać wyższą pozycję w wyszukiwarkach. Ponieważ Google postrzega to jako oznakę lepszej obsługi klienta.

Pakiet Google

Kolejną zaletą lokalnego SEO jest to, że może pomóc Ci pojawić się w 3-paku Google. Pojawienie się w 3-Packu Google to świetna okazja; oznacza to po prostu pojawienie się w pierwszych trzech wynikach lokalnego wyszukiwania danego słowa kluczowego. Według Report Garden, 3-pak Google trafia na szczyt 93% zapytań z zamiarem regionalnym. Jeśli korzystasz już z lokalnego SEO, możesz przetestować, jak Twoja firma radzi sobie w Internecie. Trójpak różni się od siedmiopaku, ponieważ wyświetla więcej informacji o firmie, takich jak godziny pracy, opis firmy, adres firmy i wiele innych. Pojawienie się w trójpaku Google ma więc kluczowe znaczenie dla lokalnych firm.

Optymalizacja mobilna

Urządzenia mobilne przyczyniają się do wielu zakupów online, ponieważ ludzie uważają, że jest to o wiele wygodniejsze. Biorąc to pod uwagę, ważne jest, aby firmy optymalizowały swoje witryny pod kątem urządzeń mobilnych i tabletów. Celem optymalizacji jest uproszczenie procesu nawigacji w witrynie. Jeśli użytkownik byłby zadowolony z Twojej witryny, jest bardziej skłonny do zakupu.

Społeczność kompilacji. Budowanie silnej społeczności jest zaletą lokalnych firm. Wiele osób uwielbia wspierać lokalną społeczność, robiąc lokalne zakupy. Takie zachowanie zachęca lokalnych przedsiębiorców, co skutkuje budowaniem społeczności. To było by pomocne; jeśli dasz potencjalnym klientom znać, że jesteś w zasięgu ich ręki.

Czy obecność w Internecie jest niezbędna niezależnie od tego, skąd pochodzisz i jak duża lub mała jest Twoja firma? Aby zapewnić silną obecność swojej firmy w Twojej okolicy, sprawdź naszą listę kontrolną lokalnego SEO. Co druga osoba korzysta ze smartfona i zna Google. Przed wizytą w sklepie uwielbiają wyszukiwać informacje w Internecie. Dlatego obecność w Internecie jest koniecznością. Wiemy, że bycie nowicjuszem lub nowicjuszem w cyfrowym świecie może być dla Ciebie niewygodnym zadaniem.