odkurzacz basenowy

Odkurzacz basenowy to oszczędność czasu i pieniędzy

Chociaż początkowy koszt robota do czyszczenia basenów może być wyższy niż w przypadku tradycyjnego odkurzacza, zasadniczo zwraca się on sam, oszczędzając setki dolarów rocznie na kosztach operacyjnych i godzinach konserwacji. Ale pomyśl o kosztach własnego czasu? Ponieważ roboty czyszczące baseny są automatyczne i autonomiczne i nie wymagają nadzoru ani interwencji, możesz spędzić więcej weekendów na relaksie i robieniu rzeczy, które chcesz robić.

Zmniejszone straty wody

Są szybkie, więc gdy jesteś na zakupach lub jesz śniadanie, robot weźmie się do pracy i przygotuje Twój basen, gdy wrócisz. Jest to również tańsze niż zatrudnienie kogoś do czyszczenia basenu i bardziej opłacalne przy mniejszej konserwacji i mniejszym zużyciu energii. Roboty do czyszczenia basenów Filtrite mają własny system filtracji, co oznacza, że zbierają zanieczyszczenia w swoich wewnętrznych wkładach i mogą czyścić basen bez obciążania kosza pompy i głównego filtra zanieczyszczeniami.

Jeśli masz filtr kasetowy w swoim systemie basenowym, robot czyszczący zminimalizuje potrzebę wyjmowania elementu filtra kasetowego do czyszczenia. Wewnętrzny filtr robota jest prostszy i łatwiejszy do wyjęcia i czyszczenia. Jeśli masz w basenie filtr medialny (piaskowy), zmniejszy to potrzebę przeprowadzania regularnych cykli czyszczenia płukania wstecznego, które powodują „marnowanie” wody. W rzeczywistości, w oparciu o robota czyszczącego działającego 2-3 godziny dziennie, można zmniejszyć marnotrawstwo wody o 60-70%, co jest wspaniałe dla środowiska.

Niskie koszty utrzymania

Dzisiejsza generacja robotów sprzątających jest niezwykle niezawodna i zbudowana z myślą o trwałości. Po każdym cyklu czyszczenia wystarczy tylko wyjąć odkurzacz z basenu, aby wyczyścić wbudowany filtr za pomocą szybkiego opróżniania i spłukiwania wodą, co można łatwo zrobić w ciągu kilku minut. Koszty konserwacji są niskie, a wszelkie naprawy robotów czyszczących Filtrite by Maytronics są generalnie objęte hojną gwarancją zapewniającą dodatkowy spokój ducha. Większość firm oferuje duży wybór wysokiej jakości robotów do czyszczenia basenów. Odwiedź najbliższy sklep, aby uzyskać fachową poradę dotyczącą odpowiedniego robota czyszczącego do Twojego basenu.

Wspaniałą cechą robota czyszczącego basen jest to, że jest to znacznie wydajniejsza metoda utrzymania basenu w czystości. Twój robot wyczyści Twój basen szybciej i skuteczniej niż tradycyjne urządzenia. Zaletą robota sprzątającego jest zaawansowana technologia komputerowa, która mapuje powierzchnię basenu, więc nie musisz się martwić, że odkurzacz utknie w kącie lub za każdym razem przegapi to samo miejsce.