Kilka faktów na temat serii Jabra evolve

Ostatnio pojawia się coraz częstsza potrzeba używania słuchawek, przede wszystkim w miejscach pracy, które wymagają szczególnego skupienia na rozmowie telefonicznej. Obecnie, wiele firm z różnego rodzaju branży zatrudnia osoby, których praca polega w głównej mierze właśnie na tym – na rozmowach telefonicznych. Zazwyczaj wiąże się to z pracą w otwartym biurze, to znaczy wiele osób pracuje w tym samym pomieszczeniu. Użycie słuchawek w tym przypadku jest bardzo ważne, aby współpracownicy nie przeszkadzali sobie nawzajem. W związku z tym na rynku pojawiła się cała seria słuchawek Jabra Evolve. Są to profesjonalne zestawy słuchawkowe zaprojektowane z myślą o zwiększeniu produktywności w takiego rodzaju pracy. Zapewniają one większą produktywność dzięki poprawie koncentracji poprzez zredukowanie szumów dochodzących z zewnątrz. Głównymi zaletami tez serii jest właśnie wspomniane już wygłuszenie dobiegających nas hałasów. Poza tym warto wspomnieć o głośnikach, które zapewniają doskonały dźwięk zarówno do prowadzenia rozmów telefonicznych, jak i do odtwarzania muzyki. Możemy więc z nich korzystać nie tylko w pracy, ale także w chwilach relaksu. Inną zaletą jest bardzo łatwe zarządzanie połączeniami oraz kompatybilność z najważniejszymi platformami UC. W skład serii Jabra Evolve wchodzi kilka produktów.

Jeden z popularniejszych, Jabra Evolve 65t, jest bardzo unikalny, ponieważ jest  pierwszym na świecie zestawem bezprzewodowych wkładek dousznych, które posiadają certyfikat UC. Jego funkcje są bardzo szerokie, gdyż zapewnia on bardzo dokładną redukcję hałasów, czysty i niczym nie zakłócony dźwięk najwyższej jakości, długą żywotność baterii – nawet do 15 godzin oraz inne funkcje umożliwiające spersonalizowanie i dostosowanie słuchawek do swoich potrzeb. Te słuchawki bezprzewodowe przydadzą się do prowadzenia rozmów, jaki do słuchania muzyki, zapewniając najwyższy komfort i brak plączących się kabli.

Inny model, Jabra Evolve 75, sprawdzi się w przypadku osób, którym niekoniecznie odpowiadają wkładki douszne, ale które jednak muszą zachować w pracy mobilność, a jednocześnie zadbać o najwyższą jakość dźwięku.

Z kolei słuchawki Jabra Evolve 65e, zostały opracowana w taki sposób, abyśmy mogli cieszyć si profesjonalnym dźwiękiem nawet w podróży. Certyfikat UC zapewnia naprawdę doskonałą jakość dźwięku. Ponadto, posiadają one bardzo lekką konstrukcję, co umożliwia ich użytkowanie przez dłuższy czas. Można więc z ich pomocą odbierać przychodzące rozmowy, a także słuchać muzyki praktycznie przez cały dzień. To na pewno dobre rozwiązanie dla osób, które często przemieszczają się z miejsca na miejsce i chcą dobrze wykorzystać czas w podróży.

To oczywiście tylko kilka produktów z rodziny Jabra Evolve. Producent proponuje o wiele więcej rozwiązań przeznaczonych do używania w różnych warunkach i dostosowanych do różnych okoliczności. Jednak, niezależnie od tego, który model wybierzemy, każdy z nich zapewni nam wysoką jakość dźwięku potwierdzoną certyfikatem UC przy jednoczesnym zniwelowaniu dochodzących nas szumów.