odkurzacz basenowy

Jakie funkcje ma nowoczesny odkurzacz basenowy? 

Roboty są bezproblemowe i wymagają bardzo niewielkiej konfiguracji. Po prostu podłączasz go do gniazdka elektrycznego, wrzucasz do basenu i pozwalasz mu samodzielnie i systematycznie poruszać się po basenie, aby wykonał za Ciebie brudną robotę. Kiedy to zrobisz, po prostu wyciągnij go z powrotem i opróżnij filtr wewnętrzny.

Zaawansowana filtracja

W przeciwieństwie do tradycyjnego odkurzacza, zrobotyzowane odkurzacze basenowe filtrują wodę podczas pracy, niezależnie od głównej pompy basenu i systemu filtracji. Roboty czyszczące do basenów mają wbudowany system filtracji, który zatrzymuje liście i zanieczyszczenia. Wszystko to jest przechowywane w koszu lub torbie filtra w samej jednostce robota, co pomaga powstrzymać zanieczyszczenia zatykające własny system filtracji basenu. Wykorzystując inteligentny system czyszczący, roboty czyszczące do basenów usuwają szeroką gamę zanieczyszczeń i zanieczyszczeń, czyniąc wodę bezpieczniejszą i bardziej higieniczną. Odwiedź: https://sklep.vivapool.pl/pl/c/Odkurzacze/18.

Gdy patrzymy w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości, dzisiejsze roboty czyszczące baseny przodują. Testy i badania pokazują, że roboty czyszczące baseny zużywają mniej energii w porównaniu z innymi rodzajami automatycznych urządzeń czyszczących, takich jak odkurzacze. Roboty czyszczące do basenów są samowystarczalne i nie polegają na pompie filtrującej basenu do generowania energii. Dzięki temu pompa basenowa może swobodnie pracować z optymalnie niskimi prędkościami, co zapewnia większą efektywność energetyczną.

Inteligentna nawigacja

Większość tradycyjnych automatycznych odkurzaczy basenowych porusza się losowo wokół basenów, więc istnieje ryzyko, że ominą miejsca i utkną w rogach lub na przeszkodach. Oznacza to, że mogą również wymagać ręcznej interwencji, aby je uwolnić lub przenieść w miejsce, które przegapiły. Roboty sprzątające mają jednak inteligentny system nawigacji, są samobieżne i zaprogramowane do czyszczenia całego basenu centymetr po centymetrze. Robot zawiera zaawansowane oprogramowanie skanujące i oprogramowanie nawigacyjne, aby umożliwić czyszczenie podłóg i ścian oraz przewodów wodnych* przy użyciu najbardziej wydajnej trasy czyszczenia. Uczy się układu basenu, wykrywa przeszkody, takie jak drabiny, i wybiera optymalną ścieżkę czyszczenia, więc możesz po prostu ustawić i zapomnieć.

Możesz także zdalnie sterować niektórymi robotami czyszczącymi za pomocą aplikacji na smartfonie. Dzięki temu możesz ustawić harmonogram regularnego czyszczenia odkurzacza, wybierać spośród wielu trybów czyszczenia i sprawdzać stan czyszczenia. Możesz nawet samodzielnie sterować nimi, aby czyścić określone obszary basenu. Chociaż same zużywają mniej energii, pomagają również systemowi filtracji basenu pracować bardziej ekonomicznie podczas czyszczenia.